کسب درآمد از اینترنت Paidverts پیدورتس

کسب درآمد از اینترنت 100% قانونی و تضمینی
وضعیت : در حال پرداخت
نکته: فعالیت در این سایت حدودا روازنه بین ۴۵ دقیقه تا یک ساعت از وقت شما را می گیرد. 
+ آموزش  کسب درآمد ازانجام بازیهای paidverts

+نرم افزار بی نظیر کلیکر برای سایت های کسب درآمد
نحوه ی کار و کلیات سایت:

[​IMG]

در همین اوایل مطلب باید عرض کنم که این یک سایت کاملاً متفاوت کلیکی هستش بدین صورت که در این سایت تبلیغات مقدار مشخصی ندارن از ۰.۰۰۰۵ تا ۱۰۰۰ دلار رو در بر می گیرند.

خب شاید با خودتون فکر کنید چگونه چنین چیزی ممکن است؟

در جواب باید عرض کنم که این روش یک روش بسیار متفاوت برای کسب درآمد از اینترنت هستش، در واقع به نوعی روش سرمایه گذاری هم هست . روند کار به این صورت هستش که شما در سایت باید امتیاز کسب کنید و این امتیازها قابلیت تبدیل شدن به دلار رو دارند، هر امتیاز برابر ۰.۰۰۰۵ دلار می باشد. این سایت با سایت هایی که بابت هر تبلیغ ۱۰۰ دلار می دن، زمین تا آسمون فرق داره.

این سایت برای درآمد بالاتر نیاز به کسب امتیاز بیشتر داره.

 • امتیاز ها به چه درد می خورند؟

امتیازها قابلیت تبدیل شدن را به پول واقعی دارند بدین صورت که شما با کسب امتیاز، آگهی کسب می کنید و از طریق مشاهده ی آگهی ها پول دریافت می کنید. هرچه امتیاز بالاتری داشته باشید، پول بیشتری کاسب می شوید.

 • چگونه امتیاز کسب کنیم؟

برای کسب امتیاز، روزانه سایت به شما ۱۶ تبلیغ با ارزش ۲۵ امتیاز می ده (امتیازهای سایت با نام BAP می باشند)، یعنی اینکه سایت، روزانه به شما ۴۰۰ امتیاز می ده، با این حساب ۴۰۰×۰.۰۰۰۵=۰.۲۰ یعنی روزانه شما ۲۰ سنت درآمد کسب می کنید. خب حالا نوبت اینه که امتیازات خودتون رو افزایش بدید.

 • چگونه امتیاز خود را افزایش دهیم؟

برای افزایش امتیاز شما می تونید از طریق آگهی های رایگانی که سایت در اختیار تون می ذاره روزانه ۴۰۰ امتیاز کسب کنید، ولی سایت یک روش سرمایه گذاری هم اتخاذ کرده، بدین صورت که شما بسته های تبلیغاتی با سود ۵۵ درصد می خرید، یعنی به ازای خرید هر یک بسته ۱ دلاری شما حدود ۱.۵۵دلار دریافت می کنید.

نکته: هرچه امتیازتان بیشتر شود به گروه های بالاتر صعود می کنید و درآمد شما بیشتر می شود.سایت برای کسب درآمد های بالاتر، افراد رو بر حسب امتیاز، گروه بندی کرده:

[​IMG]

Group 1 —à ۱۶۰۰ to 12000 BAP

Group 2 —à ۱۲۰۰۰ to 24000 BAP

Group 3 —à ۲۴k to 48k BAP

Group 4 —à ۴۸k to 96k BAP

Group 5 —à ۹۶k to 180k BAP

Group 6 —à ۱۸۰k to 360k BAP

Group 7 —à ۳۶۰k to 720k BAP

Group 8 —à ۷۲۰k to 1.5m BAP

Group 9 —à ۱.۵m to 3m BAP

Group 10 —à۳m to 6m BAP

Group 11 —à ۶m to 20m BAP

Group 12 —à ۲۰,۰۰۰,۰۰۰+ BAP

Group 13 —à ۵۰,۰۰۰,۰۰۰+ BAP

Group 14 —à ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰+ BAP

 • چه مدت طول می کشه تا به سود برسیم؟

در این سایت تبلیغات مقدار و زمانشون مشخص نیست، به خاطر همین ممکنه یک یا دو هفته طول بکشه یا اینکه ممکنه تا حدود یک ماه طول بکشه تا به سودتون برسید.

خب تا اینجا با روند اصلی سایت آشنا شدید حالا می ریم سراغ نحوه ثبت نام و کار با سایت و ترفندهای سایت برای درآمد بیشتر:

۱- ثبت نام در سایت (خرید بلیت ارمغان بهزیستیJ):


قبل از هرچیز در سایت ثبت نام کنید تا برسیم به توضیحات :
تمام اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد می کنید باید ذخیره کنید و واقعی باشد چون در زمان برداشت نیاز خواهد شد.(مخصوصاً تاریخ تولد که در سایت ثبت می کنید چون غیر قابل تغییر هستش).

برای مشاهده سایت و ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید

.https://www.paidverts.com/ref/myshop

[​IMG]

۲- معرفی بخش های صفحه ی اصلی سایت:

برای شروع به صورت خلاصه قسمت های مختلف سایت رو توضیح می دم :


[​IMG]


۱- موجودی شماست . برای درخواست برداشت باید روی این قسمت کلیک کنید.
۲- صفحه ی شخصی کاربری شماست . مشخصات عضویت شما را نشان می دهد.
۳- در مورد چگونگی نحوه کار با سایت توضیح داده شده است.
۴- سوالات متداول: با دقت بخونید، شاید به سوال شما نیز از قبل پاسخ داده شده باشند.
۵- ارتباط با مدیریت که البته لینک به فروم سایت نیز هست.
۶- تبلیغاتی که توسط شما ایجاد و خریداری شده را به نمایش می گذارد.
۷- خرید تبلیغ: برای افزایش امتیاز مهمه . این قسمت مفصلا بعدا توضیح میدم چون اصل ارتقا عضویت در این سایت همینه !
۸- تعداد تبلیغات روزانه موجود که باید دیده شوند.
۹- برداشت موجودی.
۱۰- بازی یا قمار: هزینه بازی از امتیاز شما کسر می شود.
۱۱- زیر مجموعه گیری
۱۲- حساب کاربری من:


[​IMG]

۱. Bonus Ad Points Log :

گزارش کم و زیاد شدن BAP

۲. Balance History :

تاریخچه ی موجودی شما

۳. Ad Filter :

فیلتر کننده ی تبلیغات، با خرج ۱۰ دلار می توانید تعیین کنید چه تبلیغاتی با چه ارزشی به شما نشان داده شود . توجه کنید که نباید مقدارش را زیاد بالا ببرید تبلیغات به نسبت گروهی که در آن قرار دارید محدودیت دارند و اگر شما فیلتر ۹۰ سنتی بگذارید، بسیاری از تبلیغات را از دست خواهید داد. به نظر من برای شروع بهترینش یک سنت و یا همان ۰.۰۱ دلار می باشد.

۴. Super User Upgrade :

ارتقا فوق العاده کاربر ، در این قسمت ، دو بسته تشویقی وجود دارید .

آپگرید کوچک : با هزینه ۲.۹۹ دلار ، در هفت روز آینده شما ۱% از ارزش تمام تبلیغاتی که ارزش کمتر از ۵۰ سنت دارند و ساخته می شوند را در یافت خواهید کرد.

آپگرید بزرگ : با هزینه ۱۹.۹۹ دلار ، در هفت روز آینده ۱% ارزش تمام تبلیغات بالای ۵۰ سنت اگر ساخته شوند ، را دریافت خواهید کرد.

۵. Vacation Mode :

حالت تعطیلات

همانطور که متوجه شده اید حساب شما مادام العمر نیست و هر روز با کلیک بر روی BAP یک روز به آن افزوده می شود . پس اگر قصد مسافرت دارید یا چند روزی نمی توانید با سایت کار کنید ، با پرداحت ۲ دلار حساب خود را فریز کنید و بعد از برگشت دوباره فعال کنید.

دلیل دیگر این کار این است که تمام تبلیغات پولی که شما می بینید قبلا از BAP شما کسر شده ، یعنی هر روز کسری دارد پس در هنگام تعطیلات با فعال کردن این گزینه دیگر بیهوده BAP خود را از دست نمی دهید.

۶. Referral Commission Log :

گزارش کمیسیون دریافتی شما از زیر مجموعه های تان

۷. Cashout History :

تاریخچه برداشت ، نحوه برداشت در این سایت قدری متفاوت هست که بعدا مفصلا توضیح خواهم داد . فی الحال توجه داشته باشید که تاریخ تولدی که در سایت ثبت نموده اید ، برای برداشت الزامی است !!!

۸. Pending Cashuts :

برداشتی های معوق

۹. Account Data :

داده حساب شما ، تنظیمات

۱۰. Email Setting :

تنظیمات ایمیل

۱۱. Public Profile :

مشخصات عمومی شما

نکته :در همین صفحه ، May Account ، پایین صفحه ، گزینه آپگرید دیگری وجود دارد که هزینه اش تنها ۵ سنت است ، اما شما به هیچ عنوان رویش کلیک نکنید چرا که ارزش ندارد . در واقع علاوه بر ۵ سنت از شما ۲۰۰۰ بپ نیز کسر می کند و چندان چیزه خاصی عایدتان نمی کند !!


۱۳- وضعیت سیستم
۱۴- آخرین اخبار سایت
۱۵- خروج

[​IMG]

۳- شروع و فعال نگه داری اکانت:

پس از ثبت نام ، برای شروع و فعال سازی اکانت و قبل از کسب درآمد می بایست یک کار را هر روز انجام دهید:


در صفحه ی Members home page بر روی VIEW PAID ADS کلیک و پس از آن بر روی تبلیغات ۲۵ امتیازی (view activation ad ) کلیک کنید .هر روز برای کسب ۴۰۰ امتیاز رایگان باید روی هر ۱۶ تبلیغ view activation ad کلیک کنید .(هر activation ad نیز ۲۵ BAP به شما خواهد داد).

برای کلیک بر روی تبلیغات مراحل زیر را باید طی کنید:

:[​IMG]


سپس بر روی view activation ad کلیک کنید :

بعد از مرحله بالا وارد صفحه تبلیغاتی سایت می شوید: در بالای هر دایره ی قرمز ضربدر دار یک آیکون پوشه مانند طوسی رنگ وجود داره که با کلیک بر روی آنها محتوای کادرها پر می شوند و دایره های قرمز به دایره های سبز رنگ تبدیل می شوند.


[​IMG]

سپس دکمه Proceed to Advertisers Website به علامت سبز Proceed to Advertisers Website تبدیل می شود و شما می توانید محتوای تبلیغ را مشاهده نمائید.

[​IMG]

سپس منتظر شمارش ثانیه شمار می شویم که حدود ۳۰ ثانیه طول می کشد، پس از آن متن نوشته شده در تصویر را وارد کرده و روی دکمه Confirm که بعد از پایان ثانیه شمار ظاهر می شود، کلیک می نمائیم.

[​IMG]

از قبل گفتیم هر BAP مساوی ست با دریافت ۰.۰۰۰۵$ تبلیغ و همچنین activation ad = 25 BAP = 0.0125$ که پس از ۱۶ مرتبه مشاهده ی تبلیغ بالا ۴۰۰ BAP دریافت خواهید کرد که به معنی دریافت کاملا رایگان تعدادی تبلیغ با مجموع قیمت ۰.۲$ می باشد.

در نتیجه برای اکتیو/فعال نگه داشتن اکانت paidverts و دریافت ۴۰۰ BAP رایگان، هر روز این ۱۶ تبلیغ رو مشاهده نمایید.

نکته: این تبلیغات امتیاز رایگان هستند و اگر نیازی بهشون ندارید، فقط کافیه هر ۲۰ روز یک بار یکی شون رو ببینید تا اکانت تون اکتیو بمونه.

نکته:
از هر تبلیغ پولی که شما می بینید، به اندازه ی یک درصدش به خریدار تبلیغ تعلق می گیره.

۴- تبلیغات پولی:

پس از آن ساعاتی بعد تبلیغات واقعی یا get paid advertisements را برای مشاهده دریافت خواهید کرد. با کلیک بر روی paid adsتبلیغات پولی را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی “view bonus ad” تبلیغات رو می بینید و پولش به بالانس شما اضافه می شه.
در ابتدا قیمت تبلیغات پایین خواهد بود و به همان میزان ۰.۲$ در روز تبلیغ خواهید دید. اما به تدریج و با افزایشBAP تبلیغات با قیمت های بالاتری خواهید دید.

نکته: برای دریافت تبلیغات پولی حداقل باید ۱۶۰۰ امتیاز داشته باشید.


نکته: توجه کنید هر روز و پس از دریافت تبلیغات پولی فقط ۱۸ ساعت برای کلیک بر روی آنها فرصت دارید، در غیر این صورت تبلیغات از پانل شما حذف خواهند شد.

نکته: به ازای هر تبلیغ پولی که برای شما بیاد به میزان دلاری تبلیغ تقسیم بر ۰.۰۰۰۵ از امتیاز شما کم خواهد شد.

به عبارت دیگر با خرید هر یک دلار ۳۱۰۰ امتیاز دریافت می کنید و به ازای هر ۱ دلار، تبلیغی که دریافت می کنید ۲۰۰۰ امتیاز از شما کسر می شود.

نکته: ارزش تبلیغات روزهای شنبه و یکشنبه پایین می باشد که این یک روند کلی در سایت های سرمایه گذاری خارجی به علت تعطیل بودن بازار اقتصادی در روزهای شنبه و یک شنبه ی کشورهای غربی هستش، ولی از دوشنبه تا جمعه تبلیغات خوبی داده می شه Jتصویری از تبلیغات پولی در ابتدا:


[​IMG]

تصویر پایین از یک اکانت با امتیاز بالاتر می باشد :

[​IMG]

و باز هم امتیاز بالاتر:
[​IMG]

و باز هم امتیاز بالاتر :

[​IMG]

و باز هم بالاتر:


[​IMG]

و باز هم بالاتر:

[​IMG]

و باز هم بالاتر:

[​IMG]

و باز هم بالاتر:


[​IMG]

[​IMG]

۵- دریافت تعداد تبلیغ بیشتر با قیمت های بالاتر:

خب سوال اصلی، چطورBAP یا امتیاز خود را برای دریافت تعداد تبلیغ بیشتر با قیمت های بالاتر افزایش دهیم ؟


۱- خرید بسته تبلیغاتی به قیمت یک دلار (سرمایه گذاری):
با خرید این بسته تبلیغ شما علاوه بر ۳۱۰۰ BAP ی که دریافت می کنید ۲۵۰ بازدید برای لینک وبسایت تان (همانند کپی پیستی که اول انجام دادید) + بسته تبلیغات بنری دریافت خواهید کرد.

نکته: برای خرید بسته ی تبلیغاتی یک دلاری با کلیک روی گزینه ی Buy Ads روی نوار ابزار کنار سایت (YOUR NAVIGATION) بعد با کلیک روی Bulk Ads و در نهایت کلیک روی CREATE CAMPAIGN می تونید یک بسته ی تبلیغاتی بخریدJ

[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]

نکته: در صورتی که وب سایتی برای معرفی و یا تبلیغ ندارید ممنون می شم آدرس همین وب سایتی رو که الان دارید مطالعه می کنید رو وارد کنید:

http://earn1se.blog.ir/

نکته: برای بار اول لازمه که تمام گزینه ها رو کامل کنید (در صورتی که نمی خواهید از بنر استفاده کنید چیزی وارد نکنید) ولی از دفعات بعدی می تونید از طریق گزینه ی Re-use campaign همون تبلیغ قبلی رو که ساختید استفاده کنید و فقط تعدادش رو کم و زیاد کنید.

نکته: برای شارژ و خرید، ابتدا از قسمت CASHIER یا Cashout Earnings حساب خود را شارژ کنید و سپس از قسمت Buy Ads اقدام به خرید کنید.

مزایای بسته تبلیغاتی بطور خلاصه:

 • دریافت ۳۱۰۰ امتیاز معادل با دریافت ۱.۵۵ دلار تبلیغ پولی
 • ۲۵ نمایش بنری ۷۲۸*۹۰
 • ۱۰۰ نمایش بنری ۱۲۵*۱۲۵
 • ۵۰ بازدید ۳۰ ثانیه ای از سایت شما

۲- راهنمای صفحه خرید بسته تبلیغاتی:


۱. Enter the website URL you’d like to promote:

وارد کردن آدرس سایت برای مشاهده توسط کاربران سایت


۲. Upload your 125*125 Banner Image:

وارد کردن بنر کوچک با سایز۱۲۵*۱۲۵.


۳. Upload your 728*90 Banner Image:

واردکردن بنر بزرگ با سایز ۷۲۸*۹۰.


۴. Enter three lines of text about your business.

سه ستون خالی را توضیحاتی مختصر در مورد سایت معرفی شده توسط خودتان بنویسید.


۵. Enter your payment method:

در این گزینه کشوی نوار خاکستری را باز کرده و گزینه آخر که موجودی بالانس تون رو نشون می ده انتخاب کنید، این تنها در صورتیه که بخواهید از بالانس خودتان بسته تبلیغاتی بخرید وگرنه می تونیدحساب های دیگر را برای وارد کردن پول از خارج سایت امتحان نمائید.


۶. Quantity Selection:

این قسمت مهم ترین قسمت می باشد که شما تنها برای خرید بسته های امتیاز دار باید کادر کوچک که درون آن عدد ۱ نوشته شده را کلیک کنید و به تعداد بالانس تون می توانید بسته های یک دلاری سفارش بدهید یعنی اگر تمایل به خرید یک بسته دارید تنها کافی ست در اون کادر کوچک عدد ۱ را وارد نمائید.

و در آخر روی گزینه Purchase AD کلیک نمائید.

[​IMG]

۶- سرمایه گذاری در سایت:

 1. شما همچنین با دوباره سرمایه گذاری کردن موجودی بالانس می تونید امتیاز خودتون رو افزایش بدید.
 2. شما از طریق حساب هایی که سایت در نظر گرفته مثل پرفکت مانی، پی پال و … می تونید حساب تون رو به مبلغ دلخواه شارژ کنید و بعدش برای خرید بسته های یک دلاری با تعداد دلخواد اقدام نمایید.

نکته: یادتان باشد در این سایت:

امتیاز یا BAP بیشتر = تبلیغات با تعداد و قیمت های بیشتر تبلیغات

نکته: هیچ وقت از بازی های سایت استفاده نکنید تا امتیازتون هدر نره !!!


نکته: ۱۰ تا ۱۲ روز طول می کشه که شما به یک دلار برسید بعد ازسرمایه گذاری حدودا ۳ تا ۵ روز طول می کشه تا یک دلار کسب کنید، سریع اون رو سرمایه گذاری کنید و باهاش بسته ی تبلیغاتی بخرید و همینطور به کارتون ادامه بدید تا امتیازتون بره بالا، هرچی امتیازتون بالاتر بره درآمد روزانه تون بیشتر می شه.

۷- برداشت موجودی حساب (CASHOUT):

پس از رسیدن به حداقل برداشت یعنی ۱ دلار از منوی Cashout Earnings اقدام به دریافت پول می کنید. پرداخت ها حداکثر بین ۷ تا ۱۰ روز انجام خواهند شد.

نکته: در صورتی که به گروه های بالاتر رسیدید می تونید یه چیزی حدود ۷۰ درصد از درآمد روزانه تون رو برای ارتقا و ماندن در گروه خودتان تبلیغ بخرید و حدود ۳۰ درصد باقیمانده ی اون رو به عنوان سود خودتون از سایت خارج کنیدJ۸- مزایا و معایب سایت Paidverts بطور خلاصه :

 • سایت با مدیریت مجرب و معتبر و تحت مجموعه ی mytrafficvalue
 • با نام کاربری و رمز فعلی می تونید داخل سایت دیگه ی مجموعه یعنی mytrafficvalue هم لاگین کنید و به خرید و فروش سهام بپردازید.
 • مدل جدید مارکتینگ، اسکریپت اختصاصی و طراحی یکتا.
 • تاریخ افتتاح سایت March 31, 2014 با مدیریت Jo Cook
 • به هر میزان که BAP داشته باشید معادل پولی تبلیغ دریافت خواهید کرد . (هر BAP مساوی ست با دریافت ۰.۰۰۰۵$ تبلیغ).
 • دریافت ۱۶ تبلیغ امتیازی روزانه معادل ۴۰۰ BAP رایگان به ارزش ۰.۲$ با کلیک بر روی تبلیغات امتیازی.
 • برای دریافت تبلیغات پولی حداقل باید ۱۶۰۰ امتیاز داشته باشید.
 • دریافت ۱.۵۵ دلار تبلیغ به ازای هر ۱ دلار خرید (مدت زمان دریافت و مقدار تبلیغات متفاوت است).
 • هر روز و پس از دریافت تبلیغات پولی فقط ۱۸ ساعت برای کلیک بر روی آنها فرصت دارید
 • حداقل برداشت ۱ دلار به حساب های پرفکت مانی , اگوپی , پی پال و …
 • این سایت هایپ نیست! پس توقع سود غیر منطقی نداشته باشید، اما کلیکی معمولی هم نیز نیست.

۹- توضیحات فارسی قسمت های مختلف سایت:

recycle Ads = حذف تبلیغات
Buy Ads = خرید تبلیغات
My Ad Campaigns = مشاهده ی تبلیغات خریداری شده ی خود
Paid Ads = قسمت مشاهده ی تبلیغات پولی و امتیازی
Cashout Earnings = قسمت برداشت پول (عملیات واریز و دریافت)
Ad Filter = محدود کردن مقدار تبلیغات دریافتی ( فعال سازی این آپشن همراه با پرداخت هزینه است)
Vacation Mode = اگر امتیاز بالا دارید و چند روز قادر به کلیک نیستید بهتره Vacation رو خریداری کنید تا تبلیغی برای شما ارسال نشه
( فعال سازی این آپشن همراه با پرداخت هزینست)
Add Funds = واریز پول به سایت
Cashout = برداشت پول از سایت
Games = بخش بازی های سایت
Daily BAP Tax = مالیات روزانه که از همه کسر می شود.


۹- نحوه ی برداشت از سایت:

برای برداشت از حساب، ابتدا در قسمت cashier و در لینک پایین اکانت دلاری خودتون رو وارد کنید (اگوپی یا پرفکت مانی)
http://www.paidverts.com/member/cashier.html

[​IMG]

سپس با بازگشت به قسمت Cashout ابتدا پی پال رو به پرفکت یا اگوپی (حساب مورد نظر خودتون) تغییر بدید و تاریخ تولدتون رو وارد کنید و تایید (Submit) کنید.
http://www.paidverts.com/member/cashout.html

[​IMG]

از قسمت قبل وقتی بر روی Cashout پرفکت مانی کلیک کردید. برای برداشت نهایی از حساب به پرفکت مانی به صفحه بعد مانند تصویر زیر منتقل خواهید شد:
http://www.paidverts.com/member/cashout/pm.html

[​IMG]

پس از رسیدن به حداقل برداشت یعنی ۱ دلار از منوی Cashout Earnings اقدام به دریافت پول می کنید. پرداخت ها بین ۷ تا ۱۰ روز انجام خواهند شد.
(بیشتر مواقع کمتر از دو روز واریز میشه)
در ضمن مقدار ۵.۵۰% + $۰.۲۵ هم کارمزد برداشت از پرفکت مانی هستش

[​IMG]


تمام اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد می کنید باید ذخیره کنید و واقعی باشد چون در زمان برداشت نیاز خواهد شد.

آموزش PaidVerts – قدم دوم

هر گروه چقدر درآمد داره ؟؟؟

برای اینکار باید به انجمن / forum سایت Paiderts برید . برای اینکار ، در ستون سمت راست ، دومین گزینه از پاینن گزینه انجمن کلیک کنید . در صفحه جدید دوباره روی گزینه دیدن انجمن ، کلیک کنید تا وارد بشید.
برای راحتی شما لینک انجمن اینجا می گذارم : https://www.mytrafficvalue.com/forum/news.html

توجه : همونطور که دقت کردید ، سایت جدید آدرسش فرق داره اما در اصل مای ترافیک و پیدورتس هر دو یکی هستند و انجمن در مای ترافیک برای هر دو یکی هست !
در این سایت هم ، در ستون سمت چپ پایین ، گزینه انجمن / Forum بزنید وارد انجمن و سپس قسمت تازه ها / news شوید .

حب برای آشنایی با ظاهر قسمت مورد نظر ما به این عکس دقت کنید :

اگه با سایت Paidverts کار کرده باشید و با آموزش گام به گام جلو رفته باشید ، دریافتید که تبلیغات این سایت در وافع توسط کاربران سایت ارائه می شه . وقتی شما برای دریافت BAP بیشتر تبلیغ می خرید ، روز بعد این تبلیغ به سایر اعضا نشون داده میشه .
پس کاملا منطقی هست که :
درآمد دریافتی شما روز به روز تفاوت داشته باشه ، شانس یک روز دیروزش تبلیغ زیادی حریده شده باشه توسط کاربرا یک روز هم می بینی کمتر !

البته، اینکار واقعا به نفع سایت و کاربراست و تضمین کننده ی ادامه ی مسیر بیشتر سایت هست . چون پول تبلیغاتشو نقدا از کاربرا دریافت می کنه و لازم نیست مثل سایر سایت های کلیکی هر 6 ماه صبر کنه پول شو با دردسر وصول کنه ، برای همین مدت زمان پرداحتی هاش هم کمه !

چون درآمد دریافتی در سایت Paidverts روز به روز متفاوته ، بنابراین مدیریت سایت جناب JO به صورت روزانه گزارش می ده. در اون لینک توجه کنید، برای هر روز یک تاپیک جدا باز می کنه .

حالا تاپیک یکی از روزها رو باز کنید و کمی اسکرول کنید بیاید پایین. با شکل زیر مواجه می شوید :

در واقع یک جدوله، با سطر و ستون ، منتها کمی بی نظمه و باید به صورت چشمی در نظر بگیرید D-:

1. BAP Group :
گروه بندی در سایت Paidverts بر اساس مقدار BAP هستی که شما دارید . گروه حودتونو پیدا کنید !
البته توجه کنید ، در شماره بندی گروه ردیف اول محسوب نمیشه و گروه یک از 1600 BAP شروع میشه !!!

2. Percent * 100 :
درصد ، همانطور که قبلا گفتم و اگه دقت می کردید ، تبلیغات این سایت از طریق حریداری شدن تبلیغ توسط اعضاست . ممکنه مثلا امروز به ارزش 1000 دلار جمعا تبلیغ خریداری شده باشه ، درصدی که هر گروه بدست میاره اینجا نوشته .
توجه کنید گفتم درصد درآمد گروه نه شما ، اوکی ؟؟؟

3. Dollar Value :
ارزش دلاری ، در شماره قبلی درصد درآمد گروه نشون میداد در این قسمت ارزش دلاری که نصیب تمام اعضای حاظر در اون گروه میشه ، نشون میده .

4. Participant :
مشترکان ؛ تعداد اعضای هر گروه نشون میده

5. Ads Per User :
تبلیغ به ازای هر نفر ؛ تا اینجا درآمد یک گروه و تعدا اعضا مشخص شد . با یک تقسیم ساده درآمد هر نفر در آون گروه مشحص میشه که در این قسمت نشون داده میشه .
توجه کنید ، شماره های قبلی برای آشنایی شما با اصول کار بود اما لازم نیست هر روز چک کنیدشون ، تنها همین شماره 5 کفایت میکنه تا مشحص بشه هر نفر چقدر درآمد داشته !
در آمد به دلار نوشته شده !!!

استراتژی تکمیلی :

در مطلب قبل استراتژی کار با سایت توضیح دادم، الان می حوام کمی باز ترش کنم .

قدم اول : تعیین گروه هدف
 خالا که فهمیدید هر گروه چقدر درآمد روزانه داره، پس برای حودتون یک هدف تعیین کنید: مثلا گروه 6.

قدم دوم : تعیین کف و سقف جداقل نیاز 
مثلا گروه 6 حداقل 180 هزار و حداکثر 360 هزار BAP نیاز داره . با توجه به اینکه با هر 1 دلار خرید تبلیغ شما 3100 BAP بدست می آوردید، با یک تقسیم حیلی ساده، بدست میاد جداقل 58 و حداکثر 116 دلار نیازه .

قدم سوم : هزینه ابتدایی یا حق عضویت در گروه 
این پولیه که شما اول خرج می کنید تا در گروه مورد نظر وارد بشید ، مثلا همون 58 دلار که وارد گروه 6 می شوید .
توجه : این پول حق عضویته پس دیگه کاریش نداریم وقتی خرج شد دیگه فراموشش کنید و اصلا به فکر باز گرداندنش نباشید چون شما قراره در گروه مثلا 6 باقی بمونید، پس هزینه ابتدایی / حق عضویت در گروه بعد از خرج کردن فراموش کنید !!!

قدم چهارم : کسب درآمد با هزینه ثانویه
بسیار حب ، تا الان شما شرایط شروع به کار محیا کردید، از الان به بعد شروع به کسب درآمد می کنیم. برای کسب درآمد باید دوباره BAP بخرید. شما با خرج 1 دلار 3100 BAP بدست میارید که معادل 1.55 دلار میشه .
یعنی در هر 1 دلار شما 55 سنت سود می کنید !
پس، برای کار و کسب درآمد از الان به بعد، هرچقدر که خواستید واریز به سایت کنید و با 55% سود باز پس بگیرید . در هزینه ثانویه مهم نیست چقدر خرج می کنید چه یک دلار چه هزار دلار.

برای مشاهده سایت و ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید.

https://www.paidverts.com/ref/myshop

[​IMG]

در کلیپی که آماده کردم طریقه دریافت این افزونه + آموزش کار با افزونه + نتایج استفاده رو میتونید مشاهده کنید . (20mg)

مشاهده از آپارات 

دانلود از پیکوفایل 

 آیا با میزان BAP روزانه هم میشه از این تکنیک استفاده کرد ؟  ، آماده کردم 

یکی از دوستان در این کلیپ ، در کمتر از 2 دقیقه 400 BAP روزانه به میزان دو برابر تبدیل کردن ! ( راستش میخواستم بیشتر ادامه بدم ولی حجم کلیپ افزایش پیدا میکرد )

قبلا هم گفته بودم که خودم اوایل استفاده از تکنیک 4000 BAP رو به بیشتر از 120000 تا تبدیل کردم . (قبل تبدیل سهام)

هدفم فقط این بود که نشون بدم همه میتونید استفاده کنید و تا زمانی که افکار منفی برای خودتون نساختید ، مانعی وجود نخواهد داشت .البته ریسک نکنید شانسی هستش 

و اما دانلود کلیپ (16mg): 

دانلود از پیکوفایل 

مشاهده از آپارات